Sylwester nad Atlantykiem

Sylwester nad Atlantykiem

Appalachy – Park Narodowy Jaskini Mamuciej – Karolina Południowa – nadmorski resort Myrtle Beach – zabytkowy Charleston

Program Wycieczki

Dzień 1 – (środa, 29 grudnia)

CHICAGO

Wczesnym rankiem wyjazd z Chicago, podróż autostradą I-65 przez stany: Indiana, Ohio i Kentucky do Tennessee. Po drodze oglądamy krajobrazy amerykańskiego Midwestu i pasma Appalachów. Co kilka godzin urządzamy przystanki na odpoczynek przy zajazdach obok autostrady. Dwugodzinny postój połączony z relaksem i spacerem ścieżkami pośród lasu w Parku Narodowym Jaskini Mamuciej. Wieczorem docieramy do podnóża Wielkich Gór Dymnych. Nocleg w stanie  Karolina Północna.

Dzień 2 – (czwartek, 30 grudnia)

Blue Ridge Parkway

Przejazd słynną, malowniczą drogą Blue Ridge Parkway, wzdłuż której podziwiamy wspaniałe krajobrazy; górskie szczyty, wodospady, jeziora…

Dzień 3 – (piątek, 31 grudnia, SYLWESTER!)

CHARLESTON, MYRTLE BEACH

Wizyta w Charleston, kolebce światowej sławy tańca. Zwiedzanie zabytkowej, kolonialnej części miasta. Dojazd do Myrtle Beach, z degustacją lokalnego smakołyku jakim są orzeszki ziemne gotowane w ostrym sosie. Zakwaterowanie w pokojach z oknami wychodzącymi wprost na ocean, w hotelu położonym na samej plaży w popularnym uzdrowisku Myrtle Beach. Wieczorne spacery wzdłuż piaszczystej plaży. W nocy, przy otwartych oknach, wsłuchujemy się w romantyczny szum oceanicznych fal. Powitanie Nowego 2022 Roku w oryginalnej scenerii na plaży Oceanu Atlantyckiego.

Dzień 4 – (sobota, 1 stycznia)

Park Narodowy Congaree

Staramy się obejrzeć malowniczy wschód słońca ( 7:21 rano) wznoszącego się ponad Atlantykiem. Odpoczynek po nieprzespanej nocy, spacery połączone z szukaniem muszelek. Kontynuujemy podróż w stronę gór wizytując po drodze rzadko odwiedzany – a bardzo ciekawy – park narodowy Congaree!

Dzień 5 – (niedziela 2 stycznia)

DROGA POWROTNA

Przejazd przez Kentucky, Ohio i Indianę do Wietrznego Miasta. Po drodze wizyta w uroczym parku stanowym, chwila na relaks. Powrót do Chicago wieczorem.

 

Termin 2021: 29 grudnia

Cena wycieczki – $   795.

Cena obejmuje –  transport, noclegi w motelach w pokojach 2-osobowych, 2-łóżkowych i usługi polskiego przewodnika.

Foto Galeria

Sylwester 2021/2022

$795 / person

Termin Wycieczki:
29 grudnia - 2 stycznia

Cena zawiera:

transport
w motelach w pokojach 2-osobowych, 2-łóżkowych
usługi polskiego przewodnika
Exotica Travel

Exotica travel to rodzinne biuro podróży, organizujące od blisko 30 lat wycieczki z polskim przewodnikiem do najciekawszych miejsc na świecie. Polecamy również pakiety wczasowe Apple Vacations i wyjazdy indywidualne na zamówienie; na ryby, na grzyby...

Kontakt
Znajdź nas na

Copyright © 2021 Exotica Travel

Source: https://currencyrate.today/converter-widget